T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

T.C. Sağlık Bakanlığı
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekimimiz

Güncelleme Tarihi: 25/11/2019

18 Kasım 2014 tarihinde tescillenerek “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” olan ve müstakil Başhekimlik statüsüne kavuşan Kurumumuz göstermiş olduğunuz yoğun  ilgi ve teveccühden destek alarak, günbegün güçlenerek, sizlere layık olabilmek adına yoluna devam etmektedir.

 

        İzmir Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğimizin güzîde kurumlarından Menemen Devlet Hastanemiz’den Poliklinik iken devralınan ve yeni diş ünitleri, cihazları, mefruşatı eklenerek 20 Ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan Kurumumuz güleryüzüyle, gelişen teknolojisiyle sizlere, sağlığınıza ve zamanınıza gösterdiği ihtimamla, sadece ilçemizin değil ”Bölgemizin tercih edeceği kurum olmayı” hedeflemektedir.

 

        ADSM Başhekimliği olarak özverili çekirdek kadromuzla başlatmış olduğumuz idari yapılanmayı en kısa sürede geliştirmek, yükümlü olduğumuz tüm mevzuat gereklerini maksimum verimlilikle ifa edebilmek de bir diğer hedefimizdir.

 

        Kısa vadede ise genel aneztezi altında diş tedavilerini gerçekleştirmek, koruyucu/ tedavi edici işlemleri ( dolgu, kanal tedavisi, yer tutucular v.s. ) arttırmak, diş beyazlatma v.b. estetik işlemleri başlatmak, diş çekim oranlarını düşürmek için sizlerle çalışacağız.

 

        Menemen ADSM ailesine göstermiş olduğunuz ilgi için; tekrar çok teşekkür ediyoruz, SAĞLIKLA KALIN…

 

        Ayrıca ;

 

        Kurumumuzun kuruluşunda emeği geçen sağlık camiasının tüm idarecilerine ve her kademeden çalışanlarına saygı ve minnetlerimizi sunuyoruz.

 

 

                                                                                                                                                                

Dt.Deniz ERTEM
Başhekim